AUTODE INTERJÖÖRID

Tule räägi meile millisena võiksid välja näha sinu unistuste auto istmed, rool või armatuurlaud ning teeme sinu unistuse teoks!

ATOSALONGI PAKETID

Selleks, et oma auto salongi uueks loomise kaalumine oleks lihtsam, oleme välja töötanud autosalongi sadulsepatööde paketid.

PAKETT 1

Rooli nahatamine

Käigukangi nuppu nahatamine

Käigukangi koti nahatamine

PAKETT 2

Istmete nahatamine

Uksepolstrite polsterdamine

Keskmise käetoe nahatamine

Rooli nahatamine

Käigukangi nuppu nahatamine

Käigukangi koti nahatamine

Pakett 3

Armatuurlaua nahatamine

Uksepolstri käepidemete nahatamine

Istmete nahatamine

Uksepolstrite polsterdamine

Keskmise käetoe nahatamine

Rooli nahatamine

Käigukangi nuppu nahatamine

Käigukangi koti nahatamine

Porimatid

alates 300 eurost

(tavahind 348 eurot)

alates 3180 eurost

(tavahind 3480 eurot)

alates 4450 eurost

(tavahind 4806 eurot)

ISTMETE NAHATAMINE

zMsuejow

Autoistmete nahatööd, nahatamine, nahaparandus jne. Autoiste on sõiduki üks kõige kiiremini kuluv element ning selle lihtsa asja kordategemine tõstab oluliselt sinu auto väärtust.

Teinekord vajab väljavahetamist vaid mõni detail, et anda autoistmele täiesti uus välimus. Istme kulumise või pleekimise korral teostame ka autoistme täielikku restaureerimist, mis hõlmab endas istmeraamide puhastust, pulbervärvimist, porolooni uuendust ja uute, kliendi poolt väljavalitud istmekatete õmblemist. Kattematerjalide valikul tegelikult piire ei ole, selleks võib olla nii nahk, kunstnahk või eriline kangas. Materjali näidistega saab tutvuda kohapeal. Kattele saab soovi korral tikkida erinevaid logosid või embleeme.

Istmete nahatamine
(2 kohta)

alates 1 500 eurost

(1 250 eur + km)

Istmete nahatamine
(kuni 5kohta)

alates 2 520 eurost

(2 100 eur + km)

Autoistmete remont
ja taastamine

alates 132 eurost

(110 eur + km)

AUTO ARMATUURI JA KESKKONSOOLI NAHATAMINE

Auto armatuuri katte õmblemine, parandus ja nahatöö. Armatuur on autos kõige silmatorkavam detail ja see võiks alati viisakas välja näha.

Armatuurlaua polsterdamisel ja katmisel kasutame kuumakindlat liimi, mis tagab selle püsivuse ja kinnijäämise ka suvekuude kõrgetel temperatuuridel.
Armatuuri kättesaamisel on tulemuseks sirgete õmbluste, ilma liigsete venitusjälgedeta ning kvaliteetse kattermaterjaliga valmistatud armatuurlaud. Armatuuri soovitame katta kas kunstnaha, täisnaha või Alcantaraga. Armatuuriga samas komplektis olev keskkonsool saab samuti meie juures uue väljanägemise. Õmblused teevad sealsed detailid ilusaks. Esimesele käetoele saab samuti naha peale panna ja viimistleda kauni niidiga. Kattematerjali ja niidi värvi valid muidugi sina!

81LLkjlw

Armatuuri parandus - katmine

alates 582 eurost

(485 eur + km)

Keskkonsooni katmine

alates 444 eurost

(370 + km)

UKSEPOLSTRITE POLSTERDAMINE

_tF437QA

Katame ja nahatame uksepolstreid, vajadusel täies ulatuses või mõne kindla detaili. Näiteks käepidemed või uksepolstri keskosad.

Samuti tegeleme uunikautode uksepolstrite ehitamisega, seda algusest lõpuni välja. Papist polstrid asendame üldjuhul plastikuga, tagades sellega uksepolstrite pikema eluea. Katame selle porolooniga ja kliendi poolt valitud materjaliga.

Uksepolstri käepide
(2 tk)

alates 216 eurost

(180 eur + km)

Uksepolstri keskosa
katmine (4tk)

alates 528 eurost

(440 + km)

Uksepaneeli plastiku
katmine (4tk)

alates 972 eurost

(810 + km)

LAEPOLSTRI KANGA VAHETAMINE

Meie teenuste alla kuulub laekanga vahetus ja parandamine. Selleks katame sõiduki laepolstri kliendi poolt valitud materjaliga, üldjuhul oleme selleks kasutanud Alcantarat, spetsiaalset laekangast või kunstnahka.

Liimimisel kasutame spetsiaalset kuumakindlat liimi, mis tagab polstri püsivuse ja kinnijäämise ka suvel, mil autos on kõrgemad temperatuurid. Samuti õmbleme ja paigaldame kvaliteetseid uunikautode ripplagesid. Vanaautode laekanga õmblemine ja paigaldamine. Auto laekanga vahetamiseks broneeri endale aeg telefoni teel.

XHqYczUA

Laepolstri kanga vahetamine

alates 336 eurost

(280 eur + km)

Auto laekanga vahetamine võtab aega ligikaudu 3 päeva. Esimesel päeval toimub lae eemaldamine autost, seejärel puhastame vana lae riidest, porolooni tükkidest ja vanast liimist. Lõikame uue laekanga välja ja liimime laepolstrile peale. Teisel päeval laepolster ja laeriie kuivab. Kolmandal päeval toimub laepolstri paigaldamine tagasi autosse.

ROOL, KÄIGUKANG, KÄETUGI

zdB7NdTA

Auto rooli eemaldamine, nahkkatte parandus e. nahatamine. Autorooli nahatamisel kasutame vaid spetsiaalselt autotööstuste jaoks pargitud nahkasid. Varieerida saab oma maitse järgi nahatooni ning samuti rooli kokku õmblemiseks vajalikku niidivärvi. Jahirooli katmine ja nahatamine. Ralliauto rooli nahatamine. Kardirooli nahatamine. Keskosa nahatamine. Rooli nahatöö, rooli õmblemine, roolinaha õmblemine.
Nahatamist ja katmist vajab teinekord ka rooli küljes olev airbag ehk turvapadi, mis on väga täpne töö.

Erilist tähelepanu pöörame sealjuures õigete õmbluskohtade välja selgitamisele ja paigutamisele, mis garanteerib turvapadja avanemise mistahes õnnetuse korral.
Roolide nahatamine nagu ka teised nahatööd teostame Läänemaal, Haapsalus.

Rooli nahatamine

alates 168 eurost

(140 eur + km)

Käigukangi nupp

alates 84 eurost

(70 + km)

Käigukangi kott

alates 96 eurost

(80 + km)

Esimene käetug

alates 84 eurost

(70 + km)

CABRIO KATUSE VAHETUS

Paigaldame cabrio (kabrio) katuseid laias valikus mudelitele, nii klassikalistele kuni tänapäevaste modernsete sõidukiteni välja.

Soovi korral vahetame paranduse käigus välja ka auto tagaakna kile või aknaklaasi. Kabrioleti katusele saab teinekord värskendust anda lihtsa puhastusega. Puhastame ja hooldame kabriokatust, spetsiaalse nanoainega töötlemine tagab katuse pikema eluea, kaitseb seda pleekimise eest ja tagab õmbluste veekindluse, ning ka hilisem puhastamine on lihtsam.

cabrio 3

CABRIO KATUSE VAHETUS

alates 420 eurost

(350 eur + km)

Cabriokatuse paigaldamist pakume väga erinevatele automudelitele – BMW, Porsche, Mercedes, Honda S2000, Audi, Toyota, Nissan 350Z, Corvette, Ford Mustang, Mitsubishi Eclipse, Chrysler Sebring jne.

Soovid erilahendust?

Taasta meie vilunud meistrite käe all oma sõiduki originaalne sisu või disaini unikaalsete värvide ja kohandatud õmbluste abil midagi täiesti uut.