MOTOTEHNIKA

Teostame nii mootorratta, mootorsaani (lumesaan),  kui ka ATV sadula ümber ehitust, polsterdamist ja kunstnahast katte parandamist ja vahetamist.

MOOTORRATTA ISTE/SADUL

RE29MHcw

Mootorratta istmekatte parandus, õmblemine, vahetamine, nahatamine kunstnaha või täisnahaga.  Teostame nii mootorratta, mootorsaani (lumesaan),  kui ka ATV sadula ümber ehitust, polsterdamist ja kunstnahast katte parandamist ja vahetamist.

Tõeliselt ekstreemsetele sõiduharrastajatele soovitame valida libisemiskindlaid materjale. Soovi korral saame paigaldada sadulakatte alla ka istmesoojenduse, mis on täiesti asendamatu talviste, külmade ilmade korral looduses matkamisel. Vältimaks sadula porolooni vettimist ja kopitamist, saame sadulaõmblused teha veekindlaks spetsiaalse õmblusaluse teibiga või paigaldada pehmenduse peale õrn kilekiht. Kattele saab tikkida erinevaid tikandeid, logosid, embleeme või nimetähti. Sadulat nahata talvel, et saaksid hooajal võtta kõik! Broneeri aeg telefoni teel!

Soovid erilahendust?

Taasta meie vilunud meistrite käe all oma sõiduki originaalne sisu või disaini unikaalsete värvide ja kohandatud õmbluste abil midagi täiesti uut.