TRANSINTERIOR

Transinterior OÜ pakub kõrgekvaliteedilist polsterdamist, nahatamist ja katmist sõiduvahendite sisudetailidele. Aitame sinu visiooni ellu viia!

TÖÖKODA JA MEESKOND

workshop

Kaisa-Mai
sadulsepp-õmbleja

Erisoovide puhul on võimalik luua sinu nägemusele vastav personaalne lahendus. Meie meistrite käe all saavad uue väljanägemise kõikvõimalikke sõiduvahendite, sh autode, paatide, jahtide ja mootorrataste sisustus. Pakume paindlikke lahendusi nii üksikutele polsterdusteenust vajavatele esemetele kuni mahukate eritellimustöödeni välja.
Kui soovid interjööri, mis on valmistatud sinu soovi järgi, ning tahad teistest erineda, siis usalda oma sõiduk meie hoolde, näitame sulle mida me suudame.
Iga käsitööna valmistatud interjöör on unikaalne ja samasugust disaini sa mujal ei näe.

Mina olen Risto. Erialalt Tisler, kes läks peale puidueriala omandamist 2008 aastal põhjanaabrite juurde sadulsepa ametit õppima. Sellest ajast alates olen tegelenud erinevate sadulsepatöödega igapäevaselt.

Olen üles ehitanud vanu uunikum autosid kui ka palju tänapäevaseid masinaid. Nahatanud roole, istmeid, armatuure. Vahetanud autode ja paatide vaipkatteid. Cabrio katuse vahetamist on tulnud ette ~10 x aastas. Olen käinud kruiisilaevade objektidel Singaburis, Dubais, Hispaanias, Puerto Ricos, Ameerikas.

Risto Tismus
sadulsepp-tegevjuht

 

Risto Tismus

TEHTUD TÖID

Mõned üksikud näited meie tehtud töödest. Aastate jooksul oleme teinud väga erinevaid projekte, millest mõni on olnud täiesti ainulaadne, mõni aga üpris igapäevane.

Soovid erilahendust?

Taasta meie vilunud meistrite käe all oma sõiduki originaalne sisu või disaini unikaalsete värvide ja kohandatud õmbluste abil midagi täiesti uut.