LAEPOLSTER

Vahetame Sinu auto laepolstri, kas spetsiaalse kanga, Alcantara või kunstnaha vastu.

LAEPOLSTRI KANGA VAHETAMINE

Meie teenuste alla kuulub laekanga vahetus ja parandamine. Selleks katame sõiduki laepolstri kliendi poolt valitud materjaliga, üldjuhul oleme selleks kasutanud Alcantarat, spetsiaalset laekangast või kunstnahka.

Liimimisel kasutame spetsiaalset kuumakindlat liimi, mis tagab polstri püsivuse ja kinnijäämise ka suvel, mil autos on kõrgemad temperatuurid. Samuti õmbleme ja paigaldame kvaliteetseid uunikautode ripplagesid. Vanaautode laekanga õmblemine ja paigaldamine. Auto laekanga vahetamiseks broneeri endale aeg telefoni teel.

XHqYczUA

Laepolstri kanga vahetamine

alates 336 eurost

(280 eur + km)

Auto laekanga vahetamine võtab aega ligikaudu 3 päeva. Esimesel päeval toimub lae eemaldamine autost, seejärel puhastame vana lae riidest, porolooni tükkidest ja vanast liimist. Lõikame uue laekanga välja ja liimime laepolstrile peale. Teisel päeval laepolster ja laeriie kuivab. Kolmandal päeval toimub laepolstri paigaldamine tagasi autosse.

Soovid erilahendust?

Taasta meie vilunud meistrite käe all oma sõiduki originaalne sisu või disaini unikaalsete värvide ja kohandatud õmbluste abil midagi täiesti uut.