SADULSEPATÖÖD

Autoistmete nahatööd, nahatamine, nahaparandus jne. Autoiste on sõiduki üks kõige kiiremini kuluv element ning selle lihtsa asja kordategemine tõstab oluliselt sinu auto väärtust.

AUTOD

zMsuejow

Teinekord vajab väljavahetamist vaid mõni detail, et anda autoistmele täiesti uus välimus. Istme kulumise või pleekimise korral teostame ka autoistme täielikku restaureerimist, mis hõlmab endas istmeraamide puhastust, pulbervärvimist, porolooni uuendust ja uute, kliendi poolt väljavalitud istmekatete õmblemist. Kattematerjalide valikul tegelikult piire ei ole, selleks võib olla nii nahk, kunstnahk või eriline kangas. Materjali näidistega saab tutvuda kohapeal. Kattele saab soovi korral tikkida erinevaid logosid või embleeme.

MOTOTEHNIKA

Mootorratta istmekatte parandus, õmblemine, vahetamine, nahatamine kunstnaha või täisnahaga.  Teostame nii mootorratta, mootorsaani (lumesaan),  kui ka ATV sadula ümber ehitust, polsterdamist ja kunstnahast katte parandamist ja vahetamist.
Tõeliselt ekstreemsetele sõiduharrastajatele soovitame valida libisemiskindlaid materjale. Soovi korral saame paigaldada sadulakatte alla ka istmesoojenduse, mis on täiesti asendamatu talviste, külmade ilmade korral looduses matkamisel. Vältimaks sadula porolooni vettimist ja kopitamist, saame sadulaõmblused teha veekindlaks spetsiaalse õmblusaluse teibiga või paigaldada pehmenduse peale õrn kilekiht. Kattele saab tikkida erinevaid tikandeid, logosid, embleeme või nimetähti. Sadulat nahata talvel, et saaksid hooajal võtta kõik! Broneeri aeg telefoni teel!

RE29MHcw

VEETEHNIKA

GexnVxBQ

Paadisisu polsterdamisel on äärmiselt oluline roll materjalide valikul. Kuna veesõidukid puutuvad pidevalt kokku UV, vee ja niiskusega, tuleb kasutada sellistele tingimustele mõeldud kattematerjale. Meil on kohapeal lai valik veesõidukite jaoks mõeldud kangaid ja kunstnahku.
Pakume kõikvõimalikke veesõidukite polsterdamisega seotud teenuseid – Paadikatte parandus ja õmblemine, kaatri ja jahi rooli nahatamine. Jahi-paadi-kaatri vaiba parandus ja vahetamine. Jahi seina katte vahetamine. Paadiistme nahatamine, kapteni tooli parandus ja nahatamine, ning teisedki nahatööd. Uuendame või õmbleme väliteki- ja kajutipadja'd ning vajadusel katame kunstnahaga ka kajuti kapiuksi. Võta meiega ühendust ning leiame sulle sobiva lahenduse!

MÖÖBEL

Pakume disaineritele, arhitektidele ja insenäridele abi eritellimus mööbli valmistamisel. Puit karkass mööblile pehmenduse ja polsterduse pakkumine, sellele lõigete valmistamine ja katte õmblemine.

Pehme mööbli parandus. Diivani, tugitooli, söögitooli, kiiktooli, sohva, kontoritooli ja muude pehme mööbli toodete kanga, kunstnaha ja naha vahetamine ning parandamine.

Diivani katteriide vahetamisel saame välja vahetada ka katkised vedrud või väsinud porolooni. Pehmemööbli raami remont ja lemmikloomade poolt tekitatud aukude parandus. Tumbade ja ilupatjade õmblemine. Kott-tooli valmistamine.

0aS3D4Jg

ERITÖÖD

OMYhkQug

Võite meile kirjutada mistahes teise polsterdamis murega, mida te eelnevate teenuste valikust ei leidnud. Meil on koostööpartnereid ka muudes valdkondades. Lisaks saame  aidata järgmiste teenustega:

Istmete nahatamine
(2 kohta)

alates 1 500 eurost

(1 250 eur + km)

Istmete nahatamine
(kuni 5kohta)

alates 2 520 eurost

(2 100 eur + km)

Autoistmete remont
ja taastamine

alates 132 eurost

(110 eur + km)

Soovid erilahendust?

Taasta meie vilunud meistrite käe all oma sõiduki originaalne sisu või disaini unikaalsete värvide ja kohandatud õmbluste abil midagi täiesti uut.